KONST / Litografier / Färglitografi 14476092
nr 1447 6092
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Motiv från Themsen. Signerad, numrerad 112/310. Färglitografi, bildmått: 29x43, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:15:09
1/2 09:15:41
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson